(21.11.) 1.liga ml. žiaci (nad tabuľkou prekliknúť po 3. kole)

(20.11.) Na základe Vyhlášky č. 258/2021, ktorá s účinnosťou od 22.11.2021 povoľuje hrať stolnotenisové súťaže len v režime OP, rozhodol VV NSTZ od uvedeného dátumu o prerušení všetkých ním riadených súťaží až do odvolania!

(20.11.) 3. liga muži4. liga muži5. liga muži A5. liga muži B

(20.11.) Extraliga muži / ženy, 1. liga muži / ženy, 2. liga muži

(19.11.) Zmena času - 4. liga muži: 10. kolo Zl. Moravce B - Ludanice o 14:00 h.

(19.11.) Zmena času - 5. liga muži A: 8. kolo NR-Kynek - Žitavany B o 15:00 h.

(18.11.) Odloženie turnajov - 1. liga ml. žiakov: 3. kolo v N. Zámkoch za účasti N. Zámkov A, B a Topoľčian A, B a 3. kolo vo V. Uherciach za účasti V. Uheriec A, B, Žitavian a Bošian A, B.

(18.11.) Odloženie turnaja - 1. liga ml.žiačok: 2. kolo v Bošanoch za účasti Bošian A, B, Tr. Jastrabia a Topoľčian.

(17.11.) 4. liga muži5. liga muži B

(17.11.) 1. liga dorastenci

(17.11.) Extraliga dorastenci / dorastenky

(17.11.) Predohrávka - 3. liga muži: 8. kolo Domino ŠOG Nitra -Šahy pi 19.11. o 18:30 h.

(16.11.) Doplnenie súpisky - Trenčín: dorastenci A (1. liga) - Fabo Matúš, Maláň Alex.

(15.11.) Výmena stretnutí - 5. liga muži A: 8. kolo Nemčiňany - Č. Kľačany, 19. kolo 19. kolo Č. Kľačany - Nemčiňany.

(15.11.) Zoznam jednotlivých stretnutí vyžrebovaných na 20.11.

(15.11.) Odloženie stretnutí - 3. liga muži: 8. kolo N. Baňa/Podl. - Levice B.

(15.11.) Výmena stretnutí - 3. liga muži:8. kolo Domino ŠOG Nitra - Šahy, 19. kolo Šahy - Domino ŠOG Nitra; 8. kolo Trnovec B - Bánov, 19. kolo Bánov - Trnovec B.

(15.11.) Odloženie stretnutí - 4. liga muži: 10. kolo N. Baňa/Podl. B - Levice C a Jacovce - N. Zámky D.

(15.11.) Výmena stretnutí - 4. liga muži: 10. kolo Zl. Moravce B - Ludanice, 23.kolo Ludanice - Zl. Moravce B; 10. kolo Nitra 08 B - Bánov B (o 17:00 h), 23. kolo Bánov B - Nitra 08 B (o 14:00 h); 10. kolo Nitra 08 A - Šurany-Vlkas B (o 17:00 h), 23. kolo Šurany-Vlkas B - Nitra 08 A.

(15.11.) Odloženie stretnutí - 5. liga muži B: 10. kolo Štúrovo B - Hont. Trsťany, Bešeňov - Ip. Sokolec, Zemné - Tvrdošovce, Si-Ju-Hron - Štúrovo A a Šurany-Vlkas C - Mýt. Ludany.

(14.11.) Predohrávka - 5. liga muži A: 8. kolo Močenok B - Domino ŠOG Nitra B po 15.11. o 18:30 h.

(14.11.) Predohrávka - 4. liga muži: 9. kolo ŠOG Nitra C - N. Zámky D ut 16.11. o 17:30 h.

(14.11.) Zmena času - 1. liga dorastenci: 2. kolo Výčapy-Opatovce - Čab o 18:00 h.

(14.11.) Odloženie stretnutí - 4. liga muži: 9. kolo Ludanice - Jacovce a Šurany-Vlkas B - Levice C.

(14.11.) Výmena stretnutí - 4. liga muži: 9. kolo Zl. Moravce B - Bánov B (o 17:00 h), 15. kolo Bánov B - Zl. Moravce B (o 14:00 h).

(14.11.) Odloženie stretnutí - 5. liga muži B: 9. kolo Si-Ju-Hron - Hont. Trsťany, Šurany-Vlkas C - Strekov a Mýt. Ludany - Štúrovo A.

(14.11.) Výmena stretnutí - 5. liga muži B: 9. kolo Pok. Komárno B - Zemné (o 17:00 h), 15. kolo Zemné - Pok. Komárno B (o 16:00 h).

(14.11.) Zmena miesta turnaja - 1. liga dorastenci:2. kolo turnaj medzi Štúrovom, Pok. Komárnom a N. Zámkami B sa odohrá v Komárne.

(13.11.) Vyhodnotenie ankety klubov: odpovedalo všetkých 38 klubov (nie družstiev) mužských súťaží 3., 4. a 5. ligy - zaočkovaných hráčov má 7 klubov + 1 klub jedno družstvo áno, jedno nie, nezaočkovaných hráčov má 30 klubov; prípadná výmena stretnutí - súhlas 30 klubov, nesúhlas 8 klubov. Na základe týchto podkladov VV NSTZ hlasovaním členov rozhodol, že v budúcom týždni sa kolá vyžrebované na 17.11. a 20.11. ešte budú hrať.

(13.11.) Zoznam jednotlivých stretnutí vyžrebovaných na 17.11.

(13.11.) 3. liga muži4. liga muži5. liga muži A5. liga muži B

(13.11.) Predohrávka - 5. liga muži B: 9. kolo Chotín - Ip. Sokolec po 15.11.o 18:00 h.

(11.11.) Dohrávka a výmena stretnutí - 4. liga: 7. kolo Nitra 08 B - Jacovce st 17.11. o 18:00 h, 21. kolo Jacovce - Nitra 08 B.

(11.11.) Odloženie stretnutia - 3. liga muži: 7. kolo Močenok - Bánov.

(11.11.) Doplnenie súpisky - ŠOG Nitra: muži C (4. liga) - Kokavec Pavol.

(9.11.) Dohrávka - 3. liga muži: 4. kolo Šahy - N. Zámky C pi 12.11. o 18:00 h.

(7.11.) 1. liga st. žiaci, 1. liga st. žiačky

(6.11.) 3. liga muži4. liga muži5. liga muži A5. liga muži B

(6.11.) 2. liga muži

(5.11.) Zmena turnaja - 1. liga st. žiakov: 2. kolo strenutia Žitavian proti Raksit Nitra A a B sa odohrajú v Žitavanoch. Pok. Komárno hrať nebude.

(4.11.) Odloženie stretnutia - 4. liga muži: 7. kolo Jacovce - Nitra 08 B.

(4.11.) Zmena času - 4. liga muži:7. kolo Zl. Moravce B - N. Zámky D o 18:00 h.

(2.11.) Výmena stretnutí a predohrávka - 5. liga muži A: 6. kolo Zl. Moravce C - Č. Kľačany pi 5.11. o 17:30 h, 17. kolo Č. Kľačany - Zl. Moravce C.

(2.11.) Regionálne kempy najml. a ml. žiactva (6.11. a 7.11.)

(1.11.) Zmena času - 5. liga muži B: 7. kolo Šurany-Vlkas C - Chotín o 14:30 h.

(31.10.) Predohrávka - 5. liga muži B: 9. kolo Štúrovo B - Bešeňov ut 2.11. o 17:00 h.

(31.10.) Výmena stretnutí a predohrávka - 3. liga muži: 6. kolo N. Zámky C - Domino ŠOG Nitra st 3.11. o 18:00 h, 17. kolo Domino ŠOG Nitra - N. Zámky C.

(31.10.) Odloženie stretnutí - 1. liga st.žiakov: 2. kolo stretnutia ŠOG Nitra - N. Zámky B, C a D sú z dôvodu účasti hráča NItry P. Kokavca v reprezentácii SR na WTT Youth Contender Slovakia v Senci odložené (Súťažný poriadok čl. 4.3.7.5.6.b). Stretnutia sa so súhlasom oboch klubov dohrajú v neskoršom termíne v N. Zámkoch.

(31.10.) Zmena miesta turnaja 1. ligy st. žiakov: 2. kolo - vzájomné stretnutia medzi družstvami Čab A,B proti N. Zámkom B, C a D sa odohrajú v Čabe.

(31.10.) Úprava COVID manuálu pre súťaže družstiev

(27.10.) Oprava doplnenia súpisky - N. Zámky: Hegedüs Viktor - st. žiaci D (1. liga), nie B ako bolo uvedené 25.10.

(25.10.) Doplnenie súpisiek - N. Zámky: dorastenci B (1. liga) - Körmendi Norbert, Masaryk Richard, Višňovská Hana; st. žiaci B (1. liga) - Hegedüs Viktor.

(25.10.) Vyradenie zo súpisky - Šurany/Vlkas: muži B (4. liga) - Slovák Tomáš.

(24.10.) 1.liga ml. žiaci, 1. liga ml. žiačky

(23.10.) 3. liga muži4. liga muži5. liga muži A5. liga muži B

(23.10.) Extraliga muži / ženy, 1. liga muži / ženy, 2. liga muži

(21.10.) Zmena času - 5. liga muži B: 6. kolo Šurany/Vlkas C - Štúrovo B o 14:00 h.

(21.10.) Zmena času - 3. liga muži: 5. kolo Trnovec B - Domino ŠOG Nitra o 17:30 h.

(21.10.) Zmena času - 5. liga muži A: 5. kolo Č. Kľačany - Močenok B o 18:00 h.

(20.10.) Predohrávka - 5. liga muži A: 5.kolo Tes. Mlyňany - Žitavany B št 21.10. o 18:00 h.

(19.10.) Výmena stretnutí a predohrávka - 5. liga muži B: 6. kolo Zemné - Kolárovo st 20.10. o 18:00 h, 20. kolo Kolárovo - Zemné.

(19.10.) Zmena času - 3. liga: 5. kolo Močenok - N. Baňa/Podl. o 15:00 h.

(19.10.) Doplnenie súpisky - Č. Kľačany: muži A (5. liga A) - Páleník Dušan, Páleník Igor.

(18.10.) Regionálne kempy ml. a najml. žiactva (29.10., 31.10. a 1.11.)

(18.10.) Predohrávka - 5. liga muži A: 5. kolo Klasov - Domino ŠOG Nitra B št 21.10. o 18:00 h.

(18.10.) Predohrávka - 5. liga muži B: 6. kolo Mýt. Ludany - Bešeňov ut 19.10. o 18:30 h.

(16.10.) Zoznam schválených poťahov platný od 1.10.2021 (Teraz okrem červených a čiernych poťahov, môžu byť poťahy aj zelené, modré, fialové/ružovéfialovéJedna strana rakety musí byť čierna a druhá môže byť inej svetlej farby zreteľne odlíšitelnej od čiernej a zároveň inej farby, akú ma loptička.)

(16.10.) 3. liga muži4. liga muži5. liga muži A5. liga muži B

(15.10.) Odloženie stretnutia - 3. liga muži: 4. kolo Šahy - N. Zámky C.

(14.10.) Doplnenie súpisky - Ludanice: muži A (4. liga) - Kijac Miroslav, Benko Ivan.

(13.10.) Zmena času - 3. liga muži: 4. kolo Domino ŠOG Nitra - Močenok o 16:00 h.

(12.10.) Zmena času - 5. liga muži A: 4. kolo Čab B - Zl. Moravce C o 13:00 h.

(12.10.) Doplnenie súpisiek - Močenok: muži A (3. liga) a muži B (5. liga A) - Bleho Peter st., Boháč Michal, Lenický Ernest.

(11.10.) Predohrávka - 4. liga muži: 5. kolo Bánov B - Šurany/Vlkas B pi 15.10. o 18:00 h.

(11.10.) Doplnenie súpisiek - Pokrok Komárno: muži A (3. liga) a muži B (5. liga B) - Tóth Igor.

(10.10.) Regionálny kemp ml. a najml. žiactva (17.10.)

(9.10.) 3. liga muži4. liga muži5. liga muži A5. liga muži B

(9.10.) Extraliga muži / ženy, 1. liga muži / ženy, 2. liga muži

(8.10.) Doplnenie súpisky - ŠOG Nitra: muži C (4. liga) - Žák Lukáš, Horečný Martin, Hrabkovský Leo.

(7.10.) Zmena hracej miestnosti: Tvrdošovce - Obecný dom, Obchodná 445.

(7.10.) Zmena začiatku - 5. ligy muži A: 3. kolo Zl. Moravce C - NR-Kynek o 18:00 h.

(6.10.) Predohrávka - 3. liga muži: 3. kolo ŠOG Nitra B - N. Baňa/Podl. št 7.10.  18:00 h.

(5.10.) Predohrávka - 5. liga muži A: 3.kolo Rišňovce - Domino ŠG Nitra B št 7.10. o 18:00 h.

(4.10.) Predohrávka - 5. liga muži A: 3. kolo Klasov - Tes. Mlyňany št 7.10. o 18:00 h.

(4.10.) Zmena vedúceho družstva - Močenok: muži B (5. liga A) - Gálik Martin.

(3.10.) Regionálny kemp ml. a najml. žiactva (9.10.)

(3.10.) 1.liga ml. žiaci

(2.10.) 3. liga muži4. liga muži5. liga muži A5. liga muži B

(1.10.) Doplnenie súpisky - Šurany/Vlkas: muži C (5. liga B) - Borovica Michal, Borovica Miloš.

(30.9.) Doplnenie súpisky - Žitavany: ml. žiaci A (1. liga) - Kúseková Sofia.

(30.9.) Doplnenie súpisiek - Domino ŠOG Nitra: muži A (3. liga) a muži B (5. liga A) - Burdová Alexandra.

(30.9.) Doplnenie súpisky - N. Zámky: ml. žiaci B (1. liga) - Vašek Matej.

(29.9.) Predohrávka - 4. liga muži: 4. kolo Žirany - N. Baňa/Podl. B ut 5.10. o 18:00 h.

(28.9.) Výmena stretnutí - 5. liga muži A: 2. kolo Mojmírovce - Čab B; 13. kolo Čab B - Mojmírovce.

(28.9.) Predohrávka - 5. liga muži A: 2. kolo Tes. Mlyňany - Nemčiňany št 30.9. o 18:00 h.

(28.9.) Predohrávka - 5. liga muži B: 3. kolo Pok. Komárno B - Chotín pi 1.10. o 18:00 h.

(26.9.) Extraliga dorastenci / dorastenky

(26.9.) Regionálny kemp ml. a najml. žiactva (1. - 2. 10.)

(26.9.) 1. liga dorastenci

(26.9.) Vyradenie zo súpisky - Levice: muži B (3. liga) - Hlošek Sebastián.

(25.9.) 3. liga muži, 4. liga muži, 5. liga muži A, 5. liga muži B

(25.9.) Extraliga, 1. a 2. liga muži

(25.9.) Doplnenie súpisiek - Žitavany: dorastenci A (1. liga) - Gábriš Lukáš, Chren Lukáš; dorastenky A (1. liga) - Herdová Diana, Kúseková Sofia.

(24.9.) Zmena času - 4. liga muži: 2. kolo Nitra 08 A - N. Zámky D o 10:00 h.

(22.9.) ŠTK upozorňuje, že po povinnom oznámení usporiadateľa stretnutia (turnaja) bude hranie v režime "OTP" alebo "kompletne zaočkovaný" vyznačené pri daných stretnutiach aj na pinci.

(22.9.) Predohrávka - 5. liga muži A: 1. kolo Nemčiňany - Klasov št 23.9. o 18:00 h.

(22.9.) Výmena stretnutí a predohrávka - 3. liga muži: 1. kolo Šahy - Čab pi 24.9. o 18:00 h, 12. kolo Čab - Šahy.

(22.9.) Výmena stretnutí - 4. liga muži: 2. kolo Ludanice - Neverice; 16.kolo Neverice - Ludanice.

(22.9.) Výmena stretnutí a zmena času - 5. liga muži: 1. kolo Močenok B - Čab B o 13:00 h; 12. kolo Čab B - Močenok B o 14:00 h.

(22.9.) Zmena vedúceho družstva - Mojmírovce: muži A (5. liga A) - Paluch Miroslav.

(22.9.) Doplnenie súpisky - Hont. Trsťany: muži A (5. liga B) - Varga Alexander.

(21.9.) Doplnenie súpisiek - Čab: muži A (3. liga) Vaxmanský Martin, Varaga Peter, Vranka Peter; muži B (5. liga A) - Vaxmanský Martin, Varaga Peter, Vranka Peter, Pavelek Juraj, Štefák Milan.

(21.9.) Vyradenie zo súpisky - Domino ŠOG Nitra: muži A (3. liga) - Hochel Igor, Obtulovič Peter, Fandel Peter.

(21.9.) Doplnenie súpisiek - Raksit Nitra: st. žiaci A (1. liga) a ml. žiaci A (1. liga) - Žitný Samuel; st. žiaci B (1. liga) a ml. žiaci B (1. liga) - Farmadin Ladislav, de Miguel Juraj.

(20.9.) COVID manuál pre súťaže družstiev (dopĺňa vyhlášku č. 241 a COVID protokol, keď spresňuje a podrobnejšie vysvetľuje zásady odohrania stretnutí)

(20.9.) Doplnenie súpisky - Lehota: muži A (4. liga) - Stieranka Peter.

(19.9.) Regionálny kemp ml. a najml. žiactva

(19.9.) 1. liga st. žiaci

(18.9.) Oznam: doterajšie zverejňovanie výsledkov z jednotlivých stretnutí so získanými bodmi jednotlivých hráčov, na ktoré ste boli zvyknutí, už nebudeme robiť touto formou, pretože noviny nám ich už publikovať nebudú. Výsledky teda bude zverejňované novou formou. Ďakujem za pochopenie.

(18.9.) 4. liga muži5. liga muži B

(18.9.) VYŽREBOVANIE 1. LIGA ST. ŽIAČKY

(18.9.) VYŽREBOVANIE 1. LIGA ML. ŽIACI

(18.9.) VYŽREBOVANIE 1. LIGA ML. ŽIAČKY

(18.9.) Povinné predohrávky - podľa Súťažného poriadku čl. 4.3.7.5.2. sú kluby, ktoré majú v rovnakej súťaži dve alebo viac družstiev povinné predohrať vzájomné stretnutia a zaslať zápisy najneskôr do začiatku súťaže - v 1. lige st. žiačok Bošany; v 1. lige ml. žiakov N. Zámky, Topoľčany, Bošany, Raksit Nitra a V. Uherce; v 1. lige ml. žiačok Topoľčany a Bošany.

(17.9.) Doplnenie súpisiek - N. Baňa/Podl.: muži A (3. liga) a muži B (4. liga) - Žňava Radoslav.

(17.9.) Doplnenie súpisky - Čab: st. žiaci B (1. liga) - Michna Tomáš.

(17.9.) Doplnenie súpisiek - N. Zámky: st. žiaci B (1. liga) - Šagát Peter; st. žiaci C (1. liga) - Kotrecová Miriam Isabel, dorastenci B (1. liga) - Poláková Hana, Kotrecová Miriam Isabel.

(16.9.) COVID protokol pre súťaže od SSTZ (zároveň platí Vyhláška č. 241 - uvedená nižšie s dátumom 8.9.)

(16.9.) Zmena turnaja - 1. liga st. žiaci: Turnaj 1. kola v N. Zámkoch sa odohrá pi 17.9. o 16:00 h.

(16.9.) Doplnenie súpisiek - Šurany/Vlkas: muži B - Uhríková Nikoleta, Kiripolský František; muži C (5. liga B) - Bóla Peter.

(15.9.) Doplnenie súpisky - Čab: dorastenci A (1. liga) - Ištokovič Simon (výnimočné hosťovanie z Lehoty).

(15.9.) Propozície turnaja - Močenok (18.9.)

(15.9.) Zmena času - 5. liga muži B: 1. kolo Štúrovo A - Štúrovo B o 19:00 h.

(14.9.) Doplnenie súpisiek - Močenok: muži A (3. liga) a muži B (5. liga A) - Kokavcová Lucia, Revay Ivan.

(14.9.) Doplnenie súpisiek - Šurany/Vlkas: muži B (4. liga) - Molda Aurel; muži C (5. liga B) - Molda Aurel, Kiripolský František, Kajanovič Kristián.

(14.9.) Doplnenie súpisiek - Domino ŠG Nitra: muži A (3. liga) - Madaras Adam; muži B (5. liga A) - Mikle Gabriel.

(14.9.) Doplnenie súpisky - Lehota: muži A (4. liga) - Selický Tomáš.

(14.9.) Predohrávka - 4. liga muži: 1. kolo Lehota - Nitra 08 A st 15.9. o 17:30 h.

(14.9.) Zmena odvety povinnej predohrávky - 4. liga muži: 15. kolo Nitra 08 B - Nitra 08 A št 16.9. o 19:00 h.

(13.9.) Upozorňujeme vedúcich družstiev a klubov, aby si skontrolovali súpisky svojich družstiev na pinci, ktoré sú záväzné pre nastupovanie hráčov / hráčok na stretnutie.

(13.9.) Doplnenie súpisiek - Pok. Komárno: muži A (3. liga) - Olláry Róbert; muži B (5. liga B) - Nagy Tomáš.

(13.9.) Doplnenie súpisky - Močenok: muži A (3. liga) a muži B (5. liga A) - Mészáros Juraj, Ngo Van Khang.

(13.9.) Doplnenie súpisky - NR-Kynek: muži A (5. liga A): Tomko Miroslav, Laštic Andrej, Billich Tibor, Motus Karol, Varga Peter.

(12.9.) Na pinci sú už zverejnené súpisky družstiev mužských súťaží riadených NSTZ.

(12.9.) Zmeny vedúcich klubov: Lehota (4. liga muži) - Laník Peter; Strekov (5. liga muži B) - Kopečný Denis. Kontaktné údaje sú na pinci.

(12.9.) VYŽREBOVANIE 1. LIGA DORASTENCI

(12.9.) VYŽREBOVANIE 1. LIGA ST. ŽIACI (V základnej časti nebudú hrať nasadené N. Zámky A; Raksit Nitra A právo priameho postupu nevyužil, preto budú podľa Rozpisu z NR kraja postupovať do finále 3 družstvá!)

(12.9.) Povinné preodhrávky - podľa Súťažného poriadku čl. 4.3.7.5.2. sú kluby, ktoré majú v rovnakej súťaži dve alebo viac družstiev povinné predohrať vzájomné stretnutia najneskôr do začiatku súťaže - v 1. lige dorastencov Žitavany, v 1. lige st. žiakov Raksit Nitra a Čab; N. Zámky môžu ich môžu odohrať v rámci 1. kola alebo predohrať.

(8.9.) COVID vyhláška (aj k organizovaniu športových podujatí)

(8.9.) Povinná predohrávka - 5. lga muži B: 14. kolo Štúrovo B - Štúrovo A st 15.9. o 15:00 h.

(8.9.) Predohrávka a zmena miesta - 5. liga muži B: 1. kolo Tvrdošovce - Mýt. Ludany št 9.9. o 18:30 h v Obecnom dome Tvrdošovce.

(7.9.) Povinné predohrávky - 4. liga muži: 9. kolo Nitra 08 A - Nitra 08 B st 8.9. o 19:00 h; 15. kolo Nitra 08 B - Nitra 08 A st 15.9. o 18:00 h.

(2.9.) Školenie rozhodcov - Ješkova Ves (15.9.)

(30.8.) Upozornenie na zmenu hracej miestnosti: klub ST Levice 2021 (predtým STK Levice) bude hrať v novopostavenej hale na ulici Ľ. Podjavorinskej 13 pri futbalovom štadióne.

(30.8.) ZMENY HRACÍCH ČASOV DOMÁCICH STRETNUTÍ:

4. liga: N. Baňa/Podl. B a Bánov B o 14:00 h; ŠOG Nitra a Jacovce o 18:00 h; Šurany/Vlkas B o 18:00 h - len v prípade súbehu s 2. ligou (do Vianoc sú tieto zmeny vyznačené aj na pinci, posuny po novom roku budú na pinci zverejnené po vyžrebovaní odvetnej časti 2. ligy)

5. liga A: Čab B o 14:00 h

5. liga B: Kolárovo o 15:00 h; Zemné o 16:00 h; Si-Ju-Hron o 18:30 h; Šurany/Vlkas C o 18:00 h - len v prípade súbehu s 2. ligou (do Vianoc sú tieto zmeny vyznačené aj na pinci, posuny po novom roku budú na pinci zverejnené po vyžrebovaní odvetnej časti 2. ligy)

(29.8.) Kluby, ktoré majú v rovnakej súťaži mužov dve družstvá, t.j., Nitra 08 (4. liga) a Štúrovo (5. liga B) sú podľa Súťažného poriadku čl. 4.3.7.5.2. povinné predohrať vzájomné stretnutia najneskôr do začiatku súťaže (Nitra 08 obe; Štúrovo stačí odvetné, lebo prvé odohrajú v rámci 1. kola). Termíny nahlásiť tajomníkovi zväzu najneskôr do 10.9.

(29.8.) Termín zaslania súpisiek družstiev je do 10.9.!

(29.8.) VYŽREBOVANIE 3. LIGA MUŽI

(29.8.) VYŽREBOVANIE 4. LIGA MUŽI

(29.8.) VYŽREBOVANIE 5. LIGA MUŽI A

(29.8.) VYŽREBOVANIE 5. LIGA MUŽI B

(29.8.) Vyžrebovanie mládežníckych súťaží bude zverejnené neskôr.

(29.8.) Majstrovstvá SR jednotlivcov mužov, žien a do 21 rokov - Bratislava

(28.8.) Propozície turnaja - Močenok / registrovaní hráči (4.9.)

(28.8.) Propozície turnaja - Močenok / neregistrovaní hráči (5.9.)

(23.8.) SSTZ - Finančná podpora pre mládež do 23 rokov pre rok 2021

(23.8.) Školenie rozhodcov - Hlohovec (1.9.)

(19.8.) Školenie rozhodcov - Bošany (21.8.)

(13.8.) Propozície turnaja - Trenčín (21.8.)

(24.7.) V sekcii Športový kalendár sú nové termíny na sezónu 2021/22, ktoré budu postupne dopĺňané.

(24.7.) VV NSTZ rozhodol, že v 5. lige mužov A v sezóne 2021/2022 z dôvodu, že sa dve družstvá neprihlásili, bude hrať len 12 mužstiev ako pôvodne malo v súťaži štartovať.

(22.7.) Konečný zoznam prihlášok do súťaží mužov

(13.7.) Pozvánka na sústrednie organizované KST RAKSIT v Radave

(8.7.) Rozpis súťaží 2021/2022 - nové veci sú vyznačené zeleno, dôležité upozornenia žlto (prihlášky boli zaslané vedúcim mailom)

(8.7.) Hracie termíny mužských súťaží v sezóne 2021-22

(8.7.) Rebríček mužov k 1.7.2021

(8.7.) Zmena Súťažného poriadku SSTZ ohľadom vekových kategórií

(8.7.) DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: Ak chce klub predĺžiť hosťovanie uskutočnené na minulú neodohratú sezónu 2020/21, stačí poslať iba vyplnené tlačivo na hosťovanie, poplatok na NEPLATÍ. Ten zostáva v platnosti iba na nové hosťovania.

Správy zo sezóny 2020/2021 nájdete v rubrike "Archív".