(16.9.) Povinná predohrávka - 5. liga muži stred: Zl. Moravce B a C tretie vzájomné stretnutie št 26.9. o 18:00 h.

(16.9.) Povinná predohrávka - 4. liga muži B: N. Zámky C a D druhé vzájomné stretnutie ut 17.9. o 17:30 h.

(14.9.) Na pinci sú už zverejnené súpisky družstiev všetkých súťaží.

(13.9.) VYŽREBOVANIE 1. LIGA DORASTENCI

(13.9.) VYŽREBOVANIE 1. LIGA ST. ŽIACI (podľa rebríčka do finálovej skupiny o postup na M-SR - turnaj bude 22.3., boli priamo nasadení Topoľčany a N. Zámky A. K nim postúpia prví dvaja zo súťaží z oboch krajov).

(13.9.) 1. LIGA ST. ŽIAČKY (súťaž sa hrať nebude; prihlásili sa len 2 družstvá - Topoľčany a Žitavany, ktoré majú právo postupu na M-SR).

(13.9.) VYŽREBOVANIE 1. LIGA ML. ŽIACI (kluby,ktoré majú v súťaži dve družstvá - N. Zámky, Raksit, Čab a V. Uherce - sú podľa Súťažného poriadku čl. 4.3.7.5.2. povinné predohrať vzájomné stretnutie do začiatku súťaže, t.j. 26.10. Termín nahlásiť tajomníkovi zväzu najneskôr do 20.10.!)

(13.9.) VYŽREBOVANIE 1. LIGA ML. ŽIAČKY (usporiadateľ bude určený neskôr).

(11.9.) Povinná predohrávka - 4. liga muži B: N. Zámky C a D prvé vzájomné stretnutie št 12.9. o 17:30 h.

(10.9.) Povinná predohrávka - 5. liga muži stred: Zl. Moravce B a C druhé vzájomné stretnutie pi 13.9. o 18:00 h.

(9.9.) Zmena začiatkov stretnutí Trnovca B v 3. lige mužov - ŠTK upozorňuje, že oproti pôvodnému vyžrebovaniu sa začiatok ich domácich stretnutí mení na 17:00 h!!! O 18:00 h budú hrať iba v termínoch, kedy hrajú doma aj 2. ligu mužov a to je 1. kolo 28.9. s Nitrou 08, 14. kolo 25.1. s Pok. Komárno a 16. kolo 8.2. s Bánovom.

(8.9.) Povinná predohrávka - 5. liga muži stred: Zl. Moravce B a C prvé vzájomné stretnutie ut 10.9. o 18:00 h.

(7.9.) UPOZORNENIE: termín zaslania súpisiek družstiev je do 13.9.!

(7.9.) Kluby, ktoré majú v rovnakej súťaži dve družstvá, t.j. N. Zámky (4. liga B) a Zl. Moravce (5. liga stred) sú podľa Súťažného poriadku čl. 4.3.7.5.2. povinné predohrať všetky tri vzájomné stretnutia najneskôr do začiatku súťaže. Termíny nahlásiť tajomníkovi zväzu najneskôr do 15.9.

(7.9.) VYŽREBOVANIE 3. LIGY MUŽI

(7.9.) VYŽREBOVANIE 4. LIGY MUŽI A

(7.9.) VYŽREBOVANIE 4. LIGY MUŽI B

(7.9.) VYŽREBOVANIE 5. LIGY MUŽI SEVER

(7.9.) VYŽREBOVANIE 5. LIGA MUŽI STRED

(7.9.) VYŽREBOVANIE 5. LIGA MUŽI JUH

(2.9.) V rubrike športový kalendár nájdete termíny jednotlivých súťaží a turnajov.

(22.8.) Propozície turnaja - Močenok (web stránka turnaja)

(6.8.) Pozvánka na 8. kemp Nitrianskeho kraja

(6.8.) Tréningový kemp klubu KST RAKSIT

(30.7.) Výzva na predkladanie žiadostí o poskytnutie príspevku na modernizáciu, rekonštrukciu a budovanie športovej infratruktúry

(24.7.) Pozvánka na kemp Nitrianskeho kraja

(19.7.) Outdoor stolný tenis v Strekove

(8.7.) Informácia - termín 7. regionálneho kempu najmladšieho žiactva NR kraja je 29. - 30. júla v Topoľčanoch. Bližšie informácie budú ešte zverejnené.

(29.6.) Krajský rebríček mužov k 1.7.2019

(28.6.) Družstvá prihlásené do súťaží v sezóne 2019/20

(18.6.) UPOZORNENIE: v rubrike "Na stiahnutie" nájdete nové lístky na prestup - hosťovanie aj prihlášku - obnovu na registráciu so súhlasom na spracovanie osobných údajov a taktiež nové zápisy o stretnutí pre súťaže žiakov z dôvodu zmeny Súťažného poriadku z 3-členných družstiev na 2-členné.

(15.6.) Rozpis súťaží 2019/20 (novinky sú vyznačené žlto)

Správy zo sezóny 2018/2019 nájdete v rubrike "Archív".