(19.11.) Predohrávka - 3. liga muži: 8. kolo Trnovec B - Topoľčany št 21.11. o 18:00 h.

(19.11.) Neodohrané stretnutie - 1. liga st. žiakov: 1. kolo Svodín - Pok. Komárno sa odohrá ne 26.1. po skončení turnaja v Komárne.

(19.11.) Predohrávka - 4. liga muži A: Čab B - Raksit Nitra st 20.11. o 17:30 h.

(18.11.) Predohrávka - 4. liga muži A: 8. kolo Neverice - ŠOG Nitra C st 20.11. o 17:30 h.

(18.11.) Predohrávka - 5. liga muži sever: 8. kolo Domino ŠOG Nitra B - Jacovce B st 20.11. o 18:00 h.

(17.11.) 1. liga st. žiaci

(16.11.) Predohrávka - 5. liga muži stred: 8. kolo Č. Kľačany - Sikenica/Jur ut 19.11. o 19:00 h.

(16.11.) 3., 4. a 5. liga muži

(16.11.) Extraliga a 1. liga muži / ženy, 2. liga muži

(14.11.) Zmeny súpisiek - ŠOG Nitra: muži B (3. liga) - doplnenie Ivaničová Iveta; muži D (5. liga sever) - vyradenie Ivaničová Iveta.

(13.11.) Predohrávka - 4. liga muži A: 7. kolo ŠOG Nitra C - Domino ŠOG Nitra št 14.11. o 18:30 h.

(13.11.) Predohrávka - 5. liga muži stred: 7. kolo Hont. Trsťany - Mýt. Ludany pi 15.11. o 18:00 h.

(13.11.) Doplnenie súpisky - N. Baňa/Podl.: muži A (3. liga) - Ditte Jozef, Papánek Peter.

(12.11.) Predohrávka - 5. liga muži sever: 7. kolo M. Bedzany - Jacovce B št 14.11. o 18:00 h.

(10.11.) Predohrávka - 4. liga muži A: 7. kolo Raksit Nitra - Nitra 08 B st 13.11. o 17:30 h.

(10.11.) 1. liga st. žiaci

(9.11.) Predohrávka - 5. liga muži stred: 7. kolo Zl. Moravce C - Sikenica/Jur ut 12.11. o 19:00 h.

(9.11.) 3., 4. a 5. liga muži

(9.11.) 2. liga muži

(9.11.) Doplnenie súpisky - Žitavany: muži B (5. liga stred) - Kováč Koloman.

(6.11.) Zmena času - 4. liga muži B: 6. kolo N. Baňa/Podl. B - N. Zámky C o 16:00 h.

(6.11.) Doplnenie súpisky - Bošany: ml. žiaci (1. liga) - Pastva Matúš.

(5.11.) Predohrávka - 4. liga muži A: 6. kolo Domino ŠOG Nitra - Raksit Nitra st 6.11. o 18:30 h.

(5.11.) Predohrávka - 5. liga muži stred: 6. kolo Sikenica/Jur - Hont. Trsťany št 7.11. o 18:00 h.

(5.11.) Výmena stretnutí a predohrávka - 5. liga muži juh: 6. kolo Štúrovo B - Strekov št 7.11. o 18:30 h, 13. kolo Strekov - Štúrovo B.

(5.11.) Predohrávka - 1. liga st. žiaci: 1. kolo Raksit Nitra A - Raksit Nitra B št 7.11. o 16:00 h.

(4.11.) Predohrávka - 3. liga muži: 6. kolo N. Baňa/Podl. - Topoľčany ut 5.11. o 17:00 h.

(4.11.) Predohrávka - 5. liga muži stred: 6. kolo Č. Kľačany - Zl. Moravce C st 6.11. o 18:00 h.

(4.11.) ZMENA ČASU DOMÁCICH STRETNUTÍ: BEŠEŇOV o 16:30 h.

(3.11.) Predohrávka - 4. liga muži A: 6. kolo Čab B - Neverice po 4.11. o 19:00 h.

(3.11.) Predohrávka - 5. liga muži stred: 6. kolo Zl. Moravce B - Tes. Mlyňany ut 5.11. o 18:00 h.

(29.10.) Predohrávka - 5. liga muži juh: 6. kolo Chotín - Šurany/Vlkas po 4.11. o 18:30 h.

(28.10.) World Junior Circuit - Slovak Junior & Cadet open v Nitre (pozvánka vpravo pod Main Menu)

(27.10.) 1. liga ml. žiaci

(26.10.) Úprava výsledku - 5. liga muži stred 5. kolo Žitavany B - Sikenica/Jur: ŠTK kontumuje dve dvojhry striedajúceho hráča domácich Kolomana Kováča - nie je na súpiske družstva (Súťažný poriadok čl. 4.3.7.7.5.1.).

(26.10.) 3., 4. a 5. liga muži

(26.10.) Extraliga a 1. liga muži / ženy, 2. liga muži

(25.10.) Zmena času - 4. liga muži B: 5. kolo Rybník C - N. Zámky C o 18:30 h.

(24.10.) Pozvánka na 11. kemp Nitrianskeho kraja

(24.10.) Zmena času - 3. liga muži: 5. kolo Pok. Komárno - Nitra 08 o 16:00 h.

(23.10.) Predohrávka - 5.liga muži stred: 5. kolo Hont. Trsťany - Zl. Moravce C št 24.10. o 18:00 h.

(22.10.) Predohrávka - 4. liga muži A: 5. kolo ŠOG Nitra C - Čab B št 24.10. o 18:30 h.

(21.10.) Predohrávka - 5. liga muži stred: 5. kolo Zl. Moravce B - Č. Kľačany pi 25.10. o 17:30 h.

(20.10.) Predohrávka - 4. liga muži A: 5. kolo Neverice - Nitra 08 B št 24.10. o 19:00 h.

(19.10.) 3., 4. a 5. liga muži

(18.10.) Výmena stretnutí - 5. liga muži stred: 4. kolo Hont. Trsťany - Č. Kľačany, 11. kolo Č. Kľačany - Hont. Trsťany.

(16.10.) Predohrávka - 3. liga muži: 4. kolo N. Baňa/Podl. - ŠOG Nitra B št 17.10. o 17:00 h.

(16.10.) Predohrávka - 3. liga muži: 4. kolo Trnovec B - Čab pi 18.10. o 18:00 h.

(16.10.) Výmena stretnutí - 3. liga muži: 4. kolo Žitavany - Šahy, 15. kolo Šahy - Žitavany.

(15.10.) Predohrávka - 4. liga muži B: 4. kolo Močenok - N. Zámky C st 16.10. o 18:30 h.

(15.10.) Výmena stretnutí - 4. liga muži A: 4.kolo Žirany - Čab B, 11. kolo Čab B - Žirany.

(14.10.) Predohrávka - 5. liga muži stred: 4. kolo Mýt. Ludany - Zl. Moravce B št 17.10. o 18:00 h.

(14.10.) Doplnenie súpisky - Žitavany: dorastenci (1. liga) - Šabová Sofia, Šabová Vanesa.

(13.10.) Predohrávka - 3. liga muži: 4. kolo Nitra 08 - Topoľčany po 14.10. o 19:30 h.

(13.10.) Predohrávka - 5. liga muži juh: 4. kolo Bešeňov - Zemné st 16.10. o 18:00 h.

(13.10.) Predohrávka - 4. liga muži B: 4. kolo Levice B - N. Zámky D št 17.10. o 17:30 h.

(13.10.) Extraliga dorastenci / dorastenky

(13.10.) 1. liga dorastenci

(12.10.) 3., 4. a 5. liga muži

(12.10.) Extraliga muži a ženy, 1. a 2. liga muži

(11.10.) Zmena času - 3. liga muži: 3. kolo Žitavany - Topoľčany o 9:00 h.

(11.10.) Zmena času - 3. liga muži: 3. kolo Čab - Levice o 13:00 h.

(11.10.) Zmena času - 4. liga muži A: 3. kolo ŠOG Nitra C - Raksit Nitra o 16:00 h.

(11.10.) Zmena času - 3. liga muži: 3. kolo ŠOG Nitra B - Šahy o 18:00, resp. po skončení stretnutia 4. ligy ŠOG C - Raksit.

(11.10.) Výmena stretnutí - 4. liga muži A: 3. kolo Nitra 08 B - Žirany, 10. kolo Žirany - Nitra 08 B.

(10.10.) Predohrávka - 5. liga muži stred: 3. kolo Žitavany B - Hont. Trsťany pi 11.10. o 18:00 h.

(10.10.) Zrušenie predohrávky - 4. liga muži A: 3. kolo ŠOG Nitra C - Raksit Nitra sa v nahlásenom termíne neuskutoční z dôvodu náhlej technickej poruchy na osvetlení a nie je možné hrať ani v Raksite.

(9.10.) Predohrávka - 4. liga muži A: 3. kolo ŠOG Nitra C - Raksit Nitra št 10.10. o 17:00 h.

(9.10.) Doplnenie súpisky - Tes. Mlyňany: muži A (5. liga stred) - Bošanský Anton ml.

(9.10.) Vyradenie zo súpisky - Sikenica/Jur: muži A (5. liga stred) - Garaj Ladislav ml.

(8.10.) Predohrávka - 4. liga muži A: 3. kolo Čab B - Domino ŠOG Nitra št 10.10. o 18:30 h.

(7.10.) Predohrávka - 3. liga muži: 3. kolo Bánov - N. Baňa/Podl. št 10.10. o 17:00 h.

(7.10.) Zmena miesta a času - 4. liga muži A: Neverice - Jacovce v Žitavanoch o 18:00 h.

(7.10.) Doplnenie súpisky - Topoľčany: muži A (3. liga) - Diková Bianka.

(7.10.) Zmena vedúceho družstva - Jacovce muži B (5. liga sever): Bezák Martin.

(6.10.) Pozvánka na 10. kemp Nitrianskeho kraja

(6.10.) Zmena vedúceho družstva - Ludanice muži A (3. liga): Maňák Peter.

(5.10.) 3., 4. a 5. liga muži

(4.10.) Zmena času - 4. liga muži A: 2. kolo Domino ŠOG Nitra - Neverice o 16:00 h.

(3.10.) Výmena stretnutí - 5. liga stred: 2. kolo Žitavany B - Č. Kľačany, 9. kolo Č. Kľačany - Žitavany B.

(2.10.) Výmena stretnutí a predohrávka - 5. liga muži stred: 2. kolo Tes. Mlyňany - Hont. Trsťany št 3.10. o 18:00 h, 9. kolo Hont. Trsťany - Tes. Mlyňany.

(2.10.) Predohrávka - 3. liga muži: 2. kolo N. Baňa/Podl. - Čab pi 4.10. o 18:00 h.

(2.10.) Doplnenie súpisky - Žitavany: muži B (5. liga stred) - Gál Jozef, Kramár Albín, Kúsek Vladimír, Kúsek Štefan, Pecho Patrik, Bukora Oliver, Homola Sebastián, Kováč Samuel.

(2.10.) Doplnenie súpisky - Trnovec: muži C (5. liga juh) - Vargová Daniela.

(1.10.) Predohrávka - 5. liga muži juh: 2. kolo Štúrovo B - Zemné št 3.10. o 18:00 h.

(1.10.) Výmena stretnutí - 3. liga muži: 2. kolo Bánov - Šahy, 13. kolo Šahy - Bánov.

(1.10.) Predohrávka - 4. liga muži B: 3. kolo Štúrovo - Rybník C št 10.10. o 17:30 h.

(30.9.) Predohrávka - 4. liga muži A: 2. kolo Raksit Nitra - Žirany st 2.10. o 18:00 h.

(29.9.) Zmena hracej miestnosti mužov Jacoviec v 4. lige A a v 5. lige sever - Kultúrny dom Kuzmice (2,5 km od Jacoviec) z dôvodu rekonštrukcie telocvične ZŠ v Jacovciach.

(29.9.) Predohrávka - 5. liga muži sever: 2. kolo Domino ŠOG Nitra B - NR-Kynek po 30.9. o 18:00 h.

(28.9.) 3., 4. a 5. liga muži

(28.9.) Extraliga, 1. a 2. liga muži

(28.9.) Predohrávka - 3. liga muži: 2. kolo Topoľčany - ŠOG Nitra B po 30.9. o 17:00 h.

(27.9.) Doplnenie súpisiek - Nitra 08: muži B (4. liga A) a muži C (5. liga sever) - Košťálik Branislav.

(27.9.) ZMENY ČASOV DOMÁCICH STRETNUTÍ: KOLÁROVO o 15:00 h.

(27.9.) Výmena stretnutí a zmena času - 5. liga muži juh: 1. kolo Kolárovo - Trnovec C o 15:00 h, 8. kolo Trnovec C . Kolárovo.

(26.9.) 5. liga muži stred - výsledok predohrávaného tretieho vzájomného stretnutia: Zl. Moravce B - Zl. Moravce C 12:6 (na pinci bude zverejnený až po vyžrebovaní tretej čast súťaže).

(26.9.) Predohrávka - 3. liga muži: 1. kolo Bánov - Topoľčany pi 27.9. o 18:00 h.

(26.9.) Doplnenie súpisiek - ŠOG Nitra: muži B (3. liga) - Žák Lukáš; muži C (4. liga A) - Horečný Jakub, Horečný Martin, Valášek Štefan; muži D (5. liga sever) - Vajda Adam, Sršeň Tomáš, Hádek Tomáš; st. žiaci A (1. liga): Karabinoš Rastislav, Žitný Samuel; ml. žiaci A (1. liga): ŽItný Samuel.

(26.9.) Doplnenie súpisiek - Jacovce: muži A (4. liga A) a muži B (5. liga sever) - Čáp Peter.

(26.9.) Doplnenie súpisky - Tes. Mlyňany: muži A (5. liga stred) - Jankovič Miroslav.

(25.9.) Predohrávka - 5. liga muži stred: 1. kolo Tes. Mlyňany - Žitavany B št 26.9. o 18:00 h.

(25.9.) Doplnenie súpisky - Šurany/Vlkas: muži B (5. liga juh) - Kiripolský František, Molda Aurel.

(25.9.) Predohrávka a zmena miesta - 5. liga muži sever: 1. kolo Jacovce B - Domino ŠOG Nitra st 25.9. o 18:30 h.

(24.9.) Predohrávka - 5. liga muži stred: 1. kolo Zl. Moravce B - Hont. Trsťany pi 27.9. o 18:30 h.

(24.9.) Doplnenie súpisky - Hont. Trsťany: muži A (5. liga stred) - Smiknya Gábor, Solmoši Marián, Gálus Jozef.

(23.9.) ZMENY ČASOV DOMÁCICH STRETNUTÍ: NITRA 08 B, N. BAŇA/PODL. B a ŽITAVANY B o 14:00 h; ZEMNÉ o 16:00 h; DOMINO ŠOG NITRA B piatok o 18:00 h; ŠOG NITRA C, JACOVCE A, JACOVCE B a SIKENICA/JUR o 18:00 h.

(23.9.) Pozvánka na 9. kemp Nitrianskeho kraja

(23.9.) Výmena stretnutí - 4. liga muži A: 1. kolo Raksit Nitra - Čab B, 8. kolo Čab B - Raksit Nitra.

(23.9.) Doplnenie súpisky - Rybník: muži C (4. liga B) - Chorvátová Dominika.

(23.9.) Doplnenie súpisky - Zl. Moravce: muži C (5. liga stred) - Gubov Patrik.

(22.9.) Predohrávka - 5. liga muži stred: 1. kolo Mýt. Ludany - Zl. Moravce C ut 24.9. o 18:00 h.

(21.9.) Slovenský pohár najmladších žiačok - Topoľčany

(18.9.) 4. liga muži B - výsledok predohrávaného tretieho vzájomného stretnutia: N. Zámky C - N. Zámky D 13:5 (na pinci bude zverejnený až po vyžrebovaní tretej čast súťaže).

(18.9.) Doplnenie súpisky - Žirany: muži A (4. liga A) - Vanyo Norbert.

(17.9.) Povinná predohrávka - 4. liga muži B: N. Zámky C a D tretie vzájomné stretnutie st 18.9. o 17:30 h.

(17.9.) Doplnenie súpisky - N. Baňa/Podl.: muži B (4. liga B) - Papánek Peter.

(16.9.) Povinná predohrávka - 5. liga muži stred: Zl. Moravce B a C tretie vzájomné stretnutie št 26.9. o 18:00 h.

(16.9.) Povinná predohrávka - 4. liga muži B: N. Zámky C a D druhé vzájomné stretnutie ut 17.9. o 17:30 h.

(14.9.) Na pinci sú už zverejnené súpisky družstiev všetkých súťaží.

(13.9.) VYŽREBOVANIE 1. LIGA DORASTENCI

(13.9.) VYŽREBOVANIE 1. LIGA ST. ŽIACI (podľa rebríčka do finálovej skupiny o postup na M-SR - turnaj bude 22.3., boli priamo nasadení Topoľčany a N. Zámky A. K nim postúpia prví dvaja zo súťaží z oboch krajov).

(13.9.) 1. LIGA ST. ŽIAČKY (súťaž sa hrať nebude; prihlásili sa len 2 družstvá - Topoľčany a Žitavany, ktoré majú právo postupu na M-SR).

(13.9.) VYŽREBOVANIE 1. LIGA ML. ŽIACI (kluby,ktoré majú v súťaži dve družstvá - N. Zámky, Raksit, Čab a V. Uherce - sú podľa Súťažného poriadku čl. 4.3.7.5.2. povinné predohrať vzájomné stretnutie do začiatku súťaže, t.j. 26.10. Termín nahlásiť tajomníkovi zväzu najneskôr do 20.10.!)

(13.9.) VYŽREBOVANIE 1. LIGA ML. ŽIAČKY (usporiadateľ bude určený neskôr).

(11.9.) Povinná predohrávka - 4. liga muži B: N. Zámky C a D prvé vzájomné stretnutie št 12.9. o 17:30 h.

(10.9.) Povinná predohrávka - 5. liga muži stred: Zl. Moravce B a C druhé vzájomné stretnutie pi 13.9. o 18:00 h.

(9.9.) Zmena začiatkov stretnutí Trnovca B v 3. lige mužov - ŠTK upozorňuje, že oproti pôvodnému vyžrebovaniu sa začiatok ich domácich stretnutí mení na 17:00 h!!! O 18:00 h budú hrať iba v termínoch, kedy hrajú doma aj 2. ligu mužov a to je 1. kolo 28.9. s Nitrou 08, 14. kolo 25.1. s Pok. Komárno a 16. kolo 8.2. s Bánovom.

(8.9.) Povinná predohrávka - 5. liga muži stred: Zl. Moravce B a C prvé vzájomné stretnutie ut 10.9. o 18:00 h.

(7.9.) UPOZORNENIE: termín zaslania súpisiek družstiev je do 13.9.!

(7.9.) Kluby, ktoré majú v rovnakej súťaži dve družstvá, t.j. N. Zámky (4. liga B) a Zl. Moravce (5. liga stred) sú podľa Súťažného poriadku čl. 4.3.7.5.2. povinné predohrať všetky tri vzájomné stretnutia najneskôr do začiatku súťaže. Termíny nahlásiť tajomníkovi zväzu najneskôr do 15.9.

(7.9.) VYŽREBOVANIE 3. LIGY MUŽI

(7.9.) VYŽREBOVANIE 4. LIGY MUŽI A

(7.9.) VYŽREBOVANIE 4. LIGY MUŽI B

(7.9.) VYŽREBOVANIE 5. LIGY MUŽI SEVER

(7.9.) VYŽREBOVANIE 5. LIGA MUŽI STRED

(7.9.) VYŽREBOVANIE 5. LIGA MUŽI JUH

(2.9.) V rubrike športový kalendár nájdete termíny jednotlivých súťaží a turnajov.

(22.8.) Propozície turnaja - Močenok (web stránka turnaja)

(6.8.) Pozvánka na 8. kemp Nitrianskeho kraja

(6.8.) Tréningový kemp klubu KST RAKSIT

(30.7.) Výzva na predkladanie žiadostí o poskytnutie príspevku na modernizáciu, rekonštrukciu a budovanie športovej infratruktúry

(24.7.) Pozvánka na kemp Nitrianskeho kraja

(19.7.) Outdoor stolný tenis v Strekove

(8.7.) Informácia - termín 7. regionálneho kempu najmladšieho žiactva NR kraja je 29. - 30. júla v Topoľčanoch. Bližšie informácie budú ešte zverejnené.

(29.6.) Krajský rebríček mužov k 1.7.2019

(28.6.) Družstvá prihlásené do súťaží v sezóne 2019/20

(18.6.) UPOZORNENIE: v rubrike "Na stiahnutie" nájdete nové lístky na prestup - hosťovanie aj prihlášku - obnovu na registráciu so súhlasom na spracovanie osobných údajov a taktiež nové zápisy o stretnutí pre súťaže žiakov z dôvodu zmeny Súťažného poriadku z 3-členných družstiev na 2-členné.

(15.6.) Rozpis súťaží 2019/20 (novinky sú vyznačené žlto)

Správy zo sezóny 2018/2019 nájdete v rubrike "Archív".